+38(097)-206-27-51

+38(093)-306-60-75

+38(067)-292-41-29

ten.rku%4025tumasko

Музей воскових фігур в м. Києві

ГОЛОВНА > ТУРИ> МУЗЕЙ ВОСКОВИХ ФІГУР В М.КИЄВІ

Illustration
Illustration

Де? 

  Музей воскових фігур у Києві розташований на проспекті Перемоги, 29

Хто?

  Шкільні групи
  Групові (від 20 осіб)
  Індивідуальні – VIP
  Шкільні тури з батьками

Чому?

  Більше 60-ти тисяч експонатів
  Музей має 5 тематичних залів: вожді та правителі, песьменники та артисти, історичні діячі, естрадні «зірки» та знаменитості України, зарубіжні знаменитості.
  Найдорожчий експонат колекції – відома співачка Брітні Спірс

ТУР

ВКЛЮЧЕНО В ТУР

  Проїзд в обидва кінці
  Страхування під час руху автобуса
  Послуги супроводжуючого
icon

200 грн/людину

Вартість відвідин музею:дитячий - від 10 грндорослі - від 20 грн (у складі групи)

Ціни можуть змінюватися!

icon

Дати виїздів

Травень, Червень, Липень, Серпень 


Музей воскових фігур

Музей воскових фігур у Києві є приватною колекцією Євгена та Олексія Сажіних, яка налічує понад 60 експонатів. Цей заклад є першим в Україні, який присвячений восковим фігурам. Ідея створення музею з'явилася після відвідин Амстердамського музею воскових фігур. Ще з 1997 року господарі почали підготовку та створення експонатів, однак труднощі полягали в обмаль кількості якісного матеріалу та професіоналів, які могли б займатися виготовленням скульптур із воску. На початку роботи музею у 2000 році виготовили лише 20 фігур, а вже у 2010 році заклад відкрили вдруге, в приміщенні власного будинку.

Illustration

Музей воскових фігур у Києві складається з п'яти тематичних залів:  Перший зал присвячений вождям та правителям, починаючи від Миколи ІІ і закінчуючи Віктором Януковичем.
Другий зал присвячений письменникам та артистам, зокрема їх кіноперсонажам, таким як Зиновій Гердт у ролі Паніковського, Євген Леонов, Маргарита Криницина у ролі Проні Прокопівни та Андрій Миронов.
Третій зал присвячений історичним діячам, таким як Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Микита Хрущов, Леонід Брежнєв, Михайло Горбачов, Михайло Грушевський, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, княгиня Ольга, князі Володимир та Ярослав.

Illustration

Четвертий зал присвячений естрадним зіркам та знаменитостям України, таким як Микола Вересень, Андрій Данилко, Лілія Подкопаєва та Андрій Шевченко. Іноді реальні герої беруть участь у створенні колекції, наприклад, Лілія Подкопаєва дозволила виготовити більш якісну копію свого обличчя, давши зняти гіпсову маску, а Андрій Данилко пожертвував наряд Вєрки Сердючки. Від Леоніда Кравчука були отримані окуляри для воскових копій, а Віктор Янукович презентував цілий костюм.
П'ятий зал присвячений зарубіжним знаменитостям. Серед них: Брітні Спірс, Арнольд Шварценеггер, Леонардо ді Капріо, Шерон Стоун.

Illustration

Забронювати тур

* При бронюванні туру за 10 днів знижка 50 грн. кожному!!!

КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами зараз

Не соромтеся зв’язуватися з нами, якщо у вас виникли запитання щодо наших турів або спеціальних пропозицій.

Ми пропонуємо як групові, так і індивідуальні тури, одноденні, шкільні. Якщо у вас є особливий запит, ми будемо раді його з вами обговорити. Забронюйте наступну пригоду до міста вашої мрії!

Робочі години

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 19:00Субота - Неділя: з 10:00 до 14:00

Email

ten.rku%4025tumasko

Телефони

+38(097)-206-27-51 vіber+38(093)-306-60-75+38(067)-292-41-29