+38(097)-206-27-51

+38(093)-306-60-75

+38(067)-292-41-29

ten.rku%4025tumasko

Старовиний Львів

ГОЛОВНА > ТУРИ> АВТОБУСНІ ШКІЛЬНІ ТУРИ> СТАРОВИНИЙ ЛЬВІВ

Illustration
Illustration

Де? 

    м. Львів

Хто?

    Шкільна екскурсія (з батьками і без батьків)
    Групова екскурсія
    Індивідуально
    Шкільний тур з батьками

Чому?

    Відвідання Ринкової площі
    Музей "Королівські зали"
    Олеський замок
    Підгорецький замок

ТУР

ВКЛЮЧЕНО В ТУР

    Проїзд Житомир-Львів-Житомир
    Проживання в готелі
    Страхування під час руху автобуса
    Послуги супроводжуючого

НЕ ВКЛЮЧЕНО В ТУР

    Вхідні квитки до музеїв
    Послуги екскурсовода від 150 грн
    Харчування
icon

400 грн/людину

Ночівля в готелі від 320-370 грн (разом з сніданком); від 430 грн (разом з сніданком і вечерею)Послуги гіда - 1000-1200 грн При замовленні 2-х поверхового автобуса потрібно доплачувати гіду + 300 грн.

Ціни можуть змінюватися!

icon

Виїзди/приїзди

01:00 Виїзд із Житомира24:00 Приблизне прибуття до Житомира.
00:02 прибуття до Києва


Субота

01:00 Виїзд із Житомира
8:00-9:00 Приїзд до Львова. Поселення у готель. Відпочинок.
11:00 Виїзд на оглядову автобусно-пішохідну екскурсію "Вуличками стародавнього Львова".
Ви відвідаєте: Оглядовий майданчик "Високий замок", Музей зброї "Арсенал", Ринкову площу, Музей "Королівські зали", Головний римсько-католицький храм України - собор Успіння Богородиці, Домініканський костел, Вірменський собор, Сувенірний ринок та багато іншого.

Illustration

Зголодніли? Час підкріпитися. У кав'ярні "Золотий дукат" Вам запропонують випити чорно-червоний та чорно-помаранчевий шоколад, каву з чорносливом та вершками та ін.

Продовжимо нашу екскурсію. Ви побачите Оперний театр, Пам'ятник Шевченку, "Шляхетське казино" (Будинок вчених), університет, палац Галухівських, палац Бєльських, Собор Св. Юра, Політехнічний університет, Костел Марії-Магдалени, Палац Потоцьких.

Illustration

Закінчимо нашу екскурсію відвідуванням Личаківського цвинтаря.
Бажаючі можуть замінити екскурсію на відвідування аквапарку.
18:00 Вечеря у кафе «Пузата хата» (оплачується самостійно)
Повернення до готелю.

Неділя

10:00 Виселення з готелю.
Виїзд на екскурсійну програму: "Золота Підкова" - Замки Львівщини

  • Олеський замок

    Перший письмовий спогад про Олеський замок датується 1327 роком, коли він перейшов у володіння Юрія – сина мазовецького князя Тройдена та російської князівни Марії. У XIV столітті він опинився на кордоні між Польщею та Литвою. Тоді битви за Олеське зміцнення мали важливе стратегічне значення як ключ до Волині та Галичини. Стіни фортеці становили 130 метрів по периметру, досягали десяти метрів заввишки і 2,5 метра завширшки. Піднесення, на якому збудовано будинок, було основою зміцнення. Нижче, по схилу гори, кільцем тягнувся вал із частоколом, а далі – ще одна лінія оборони – вал із водяним ровом. Пагорб оточувала болотиста непрохідна рівнина.

    В історію Польщі цей будинок увійшов як місце народження короля Яна III Собеського, який зібрав тут пізніше багато художніх цінностей. Згідно з легендою, Ян народився під час сильної грози. Коли повитуха поклала новонародженого на чорний мармуровий стіл, вдарив такий сильний грім, що стіл тріснув, а Яну пророкували могутність і влада.

Illustration
  • Підгорецький замок

    Замок збудували у 1635-1640 роках. Його будували на замовлення коронного гетьмана Станіслава Конецпольського. Фахівці вважають це місце одним із найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Його називають українським Версалем. Він напрочуд красивий і сповнений містики. У замку живе примара жінки (про нього в Підгірцях всі знають і переказують різні історії). Кажуть, колишній власник замку граф Яблонський через ревнощі замучив свою молоду дружину, а потім замурував її у стіні будівлі. Наче саме її привид досі блукає в замку.

  • Золочівський замок

    Золочівський замок розташований у місці, де у XV столітті проходили торгові шляхи південно-західного напрямку. Татари та турки нерідко у цих місцях нападали на заможних купців з метою наживи. Тому довелося збудувати форпост для захисту від набігів. В ті часи влада міста Золочів переходила з рук в руки блискавично: то татаро-монголи вривалися і спалювали все своїм шляхом, то кримські татари, то турки. Дерев'яна фортеця горіла вщент і знову відроджувалася з попелу.

    Століттями замок виконував оборонні функції, і поступово зі зміною власників став руйнуватися. Черговий власник замку граф Комарницький трохи відреставрував його, але з приходом австрійців будівлі віддали під казарми, потім лікарню, а наприкінці - в'язницю. У такому статусі замок функціонував до Другої світової війни. Найжахливіше сталося на початку війни. Тюремне начальство наказало вивести всіх в'язнів і розстріляти, що було і зроблено. Тепер на тому місці збудовано каплицю, як данину пам'яті. В'язниця продовжувала існувати і 1953 року, потім там розташовувалося училище.

Illustration

Зворотній виїзд у м. Житомир, м. Київ.
24:00 Приблизне прибуття до Житомира.
00:02 прибуття до Києва

Примітка: У вільний час транспортного обслуговування не передбачено.● Для комфортної подорожі рекомендуємо мати зручне взуття, теплі речі.Туристична компанія залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій та замінювати їх на рівноцінні.Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені у 3-х місних номерах.

Забронювати тур

* При бронюванні туру за 10 днів знижка 50 грн. кожному!!!

КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами зараз

Не соромтеся зв’язуватися з нами, якщо у вас виникли запитання щодо наших турів або спеціальних пропозицій.

Ми пропонуємо як групові, так і індивідуальні тури, одноденні, шкільні. Якщо у вас є особливий запит, ми будемо раді його з вами обговорити. Забронюйте наступну пригоду до міста вашої мрії!

Робочі години

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 19:00Субота - Неділя: з 10:00 до 14:00

Email

ten.rku%4025tumasko

Телефони

+38(097)-206-27-51 vіber+38(093)-306-60-75+38(067)-292-41-29