+38(097)-206-27-51

+38(093)-306-60-75

+38(067)-292-41-29

ten.rku%4025tumasko

Закарпаття - Воловець, Пилипець, Мукачево, Берегове, Косино

ГОЛОВНА > ТУРИ> ЗАКАРПАТТЯ-ВОЛОВЕЦЬ-ПИЛИПЕЦЬ-МУКАЧЕВО-БЕРЕГОВЕ-КОСИНО

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Де? 

  Маршрут туру: Київ – Житомир – Воловець – Пилипець – Мукачево – Берегове – Косине – лінія «Арпада» - Львів - Житомир - Київ

Хто?

  Шкільна екскурсія (група від 15 дітей)
  Групова екскурсія
  Індивідуально

Чому?

  Відвідування гірськолижного курорту «Пилипець»
  Відвідування замку Сент Міклош
  Пішохідно-екскурсійна прогулянка старовинним Львовом

ТУР

ВКЛЮЧЕНО В ТУР

  Проїзд (Житомир - Воловець - Житомир - Київ)
  Проживання
  Страхування під час руху автобуса
  Харчування (3 сніданки, 2 вечері)
icon

Вартість туру

 З м.Житомиру – від 2200 грн/ос. З м.Києва – 2500 грн/ос.
Додатково оплачуються: Транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з особи за всі три дні!);  Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти  обіди.

Ціни можуть змінюватися!

icon

Виїзд/приїзд

Четвер: 20:00 Виїзд з м. Київ (від Південного терміналу залізничного вокзалу - біля "Макдональдсу")22:00 посадка туристів у м. Житомирі (площа Перемоги)Неділя: 06:00 (час орієнтовний!) приїзд до Києва, (04:00 – до Житомира)


Четвер:

20:00 збір групи та виїзд із м. Києва (від Південного терміналу залізничного вокзалу - біля "Макдональдсу").
22:00 посадка туристів у м. Житомирі (площа Перемоги); виїзд до с.Воловець Закарпатської області.

Illustration

П'ятниця

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному витягу на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).
Потім Вам надасться можливість побачити унікальний водоспад Шипіт - один із найповноводніших і найпрекрасніших водоспадів не лише Закарпаття, а й усієї України: сяючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.

Кожен, хто стоїть біля водоспаду, обов'язково почує у його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів.
По дорозі назад заїдемо до закарпатського села Келечин, де знаходиться одне з найбільших в Україні родовищ залізистих мінеральних вод.

Illustration

В околицях села Келечин є три мінеральні джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і... кольором - яскраво-оранжевим. Видовище фантастичне: мінералка витікає до струмка, роблячи його абсолютно помаранчевим!
Повернення до готелю. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни)

Субота

Сніданок.
Виїзд до м.Берегово – найбільше угорське місто України.
Невід'ємною частиною історії міста Берегове є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі навколишніх пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів – частина запланованої екскурсії "Дегустація Закарпатських вин". Відвідаємо «Старий підвал», розташований у горі, якою колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік – понад 300 років.

Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного діючого винного підвалу та пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання сортів вина, що сподобалися, - ось мета цієї екскурсії.
Виїзд у м. Мукачеве. Екскурсія замком «Паланок» - однією з найцінніших архітектурно-історичних пам'яток XIV-XVII століть.

Завершенням цього екскурсійного дня стане відвідання знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття у с. Косів.
На території комплексу «Термальні води «Косіно» розміщено п'ять басейнів, три з них — термальні. Температура в термальних басейнах +41°C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не лише в Україні, а й у всій Європі за винятком води, яку лікують у всесвітньо відомому санаторії «Гайдусобосло» (Угорщина).

Повернення до готелю. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

Illustration

Неділя

Сніданок. Виїзд з номерів.
Відвідування бункера "Лінії Арпада" у Верхній Грабівниці - військовий оборонний об'єкт часів Другої світової війни, викопаний у горі на глибині 100 м угорцями під керівництвом німців. Довжина тунелів – майже кілометр. Під землею є джерело чистої води. Під час війни бункер використовувався як госпіталь, склад продуктів та боєприпасів та ін. За деякими даними, це найбільший військовий бункер у Європі, який зберігся до наших днів. Зараз бункер є однією із складових усіх туристичних маршрутів.

14.30. виїзд у м. Львів.

Дорогою, перед в'їздом до Львова, зупинка на обід.

16.30 – 20.30. Вільний час. Пропонуємо ознайомитись із вечірнім життям цього дивовижного міста, помилуватися його казковою архітектурою. Ви подаруєте собі незабутні враження від відвідування колоритних і вже таких відомих закладів старого міста, як "Криївка", "Антикризова кнайпа", "Під Синьою Бульбою", "Гасова Лямпа".

Зарядившись енергією казкового Львова та гарним настроєм прощаємось із гостинним Закарпаттям і вирушаємо додому.
06:00 (час орієнтовний!) приїзд до Києва, (04:00 – до Житомира).

Забронювати тур

* При бронюванні туру за 10 днів знижка 50 грн. кожному!!!

КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами зараз

Не соромтеся зв’язуватися з нами, якщо у вас виникли запитання щодо наших турів або спеціальних пропозицій.

Ми пропонуємо як групові, так і індивідуальні тури, одноденні, шкільні. Якщо у вас є особливий запит, ми будемо раді його з вами обговорити. Забронюйте наступну пригоду до міста вашої мрії!

Робочі години

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 19:00Субота - Неділя: з 10:00 до 14:00

Email

ten.rku%4025tumasko

Телефони

+38(097)-206-27-51 vіber+38(093)-306-60-75+38(067)-292-41-29