+38(097)-206-27-51

+38(093)-306-60-75

+38(067)-292-41-29

ten.rku%4025tumasko

Тунель кохання, Луцьк, Дубно і таємниці Тараканівського форту

ГОЛОВНА > ТУРИ> ТУНЕЛЬ КОХАННЯ, ЛУЦЬК, ДУБНО І ТАЄМНИЦІ ТАРАКАНІВСЬКОГО ФОРТУ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Де? 

  Чернівці

Хто?

  Шкільна екскурсія (група від 15 дітей)
  Групова екскурсія
  Індивідуальна екскурсія

Чому?

  Є можливість поринути в романтичну атмосферу
  Відвідати славетні замки України

ТУР

ВКЛЮЧЕНО В ТУР

  Дорога в обидва кінці
  Супровід
  Страхування під час руху автобуса
icon

600 грн/людину

Додатково оплачуються вхідні квитки: Дубно - 20 грн./дорослий, 12 грн./дитячий; Тараканівський форт - 25 грн. дорослий /дитячийЛуцький замок -40 грн./дорослий, 30 грн./дитячий
Екскурсійне облуговування - 100 грн з людини

Ціни можуть змінюватися!

icon

Дати виїздівМаршрут туру: Клевань -Луцьк - Дубно - Тараканів

 • Клевань "Тунель кохання"

  Історію якого творять романтики. Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми. Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним…

 • Луцьк

  Одне із найдревніших міст України. Неймовірно цікаву історію та визначні місця Ви відвідаєте під час обзорної екскурсії. На Вас чекає: музей-аптека, Свято - Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, «Будинок з химерами», синагога, будинок Косачів, де проживала Л.Українка, костел св. Петра і Павла.

 • Славетний Замок Любарта

  Чому славетний? Тому що Любартів замок є одним з найбільших замків України, який (завдяки маленькому секрету) так добре зберігся до наших часів, та в основі створення якого лежить історія великої багатогранної любові....
  Замок є унікальною пам'яткою архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Під час екскурсії замком вам покажуть рідкісні експонати єдиного в Україні музею дзвонів, древні стародруки музею книги, таємничі підземелля старовинного храму, інтер'єр середньовічної в'язниці.

 • Замок князів Острозьких

  XVст. в м. Дубні – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали).
  Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.
  Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі .Тут зберігалися незліченні багатства привезених з трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури і т.п.
  Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.

 • Аристократичний Тараканівський форт

  Форт нагадує зразки британської колоніальної архітектури, та ж плавність обрисів, велика кількість аркад і архітектурного декору. Прекрасна пам’ятка фортифікаційного мистецтва XIX століття, розташована на околиці села Тараканів Рівненської області, сьогодні спустошена і покинута. Крізь її стіни проростають дерева, кладка обсипається, а в темних сирих казематах панує тиша. Тараканівський форт – місто привидів.


Забронювати тур

* При бронюванні туру за 10 днів знижка 50 грн. кожному!!!

КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами зараз

Не соромтеся зв’язуватися з нами, якщо у вас виникли запитання щодо наших турів або спеціальних пропозицій.

Ми пропонуємо як групові, так і індивідуальні тури, одноденні, шкільні. Якщо у вас є особливий запит, ми будемо раді його з вами обговорити. Забронюйте наступну пригоду до міста вашої мрії!

Робочі години

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 19:00Субота - Неділя: з 10:00 до 14:00

Email

ten.rku%4025tumasko

Телефони

+38(097)-206-27-51 vіber+38(093)-306-60-75+38(067)-292-41-29