+38(097)-206-27-51

+38(093)-306-60-75

+38(067)-292-41-29

ten.rku%4025tumasko

Замки Львівщини

ГОЛОВНА> ТУРИ> ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Де? 

  Львівщина

Хто?

  Шкільна екскурсія (група від 15 дітей)
  Групова екскурсія
  Індивідуальна екскурсія

Чому?

  Відвідування зимового тунелю кохання
  Острозька академія
  Луцька вежа

ТУР

ВКЛЮЧЕНО В ТУР

  Транспортне обслуговування
  Проживання в готелі
  Супровід
  Страхування під час руху автобуса
icon

1750 грн/людину

Додатково оплачується:послуги екскурсоводів за 2 дні – 250 грн;вхідні квитки дорослі/дитячі, пенсіонери /студенти: - Олеський замок – 90 грн./20 грн./60 грн.
- Підгорецький замок – 60 грн./20 грн./30 грн.
- Золочівський замок – 90 грн./20 грн./60 грн.
- Жовківський замок – 90 грн./20 грн./60 грн.
 харчування та особисті витрати

Ціни можуть змінюватися!

icon

Дати виїздівУ програмі туру

  Олеський замок
  Підгорецький замок
  Свірзький замок
  Золочівський замок
  Старосільський замок
  місто Жовква (резиденція короля Речі Посполитої)
 • Екскурсія по Олеському замку

  Олеський замок – його вважають однією із найстаріших фортець України часів Кивської Русі. Перші історичні згадки про замок сягають ще 1327 року. Стіни цього замку протягом років зберігають свою унікальну історію, таємниці королів та захоплюючі легенди.Тут народився майбутній король Польщі – Ян ІІІ Собєський, за часів правління якого замок отримав статус королівської резиденції. Під час екскурсії у Вас буде можливість оглянути інтер’єри замку, де зберігається більше 1500 експонатних одиниць (ікони, скульптури ,оригінальні меблі 17-18 століття, колекція творів всесвітньо відомого скульптора Івана Пінзеля та багато інших цінних історичних пам’яток.

 • Екскурсія по Золочівському замку

  Золочівський замок - пам’ятка історії і культури національного значення. Споруда відноситься до неоголландського типу оборонних споруд і належить до пам’яток типу «palazzo in fortezzo», тобто поєднує функції оборони та житла. На території також знаходиться Китайський палац, де представлене мистецтво країн Сходу. Велику цікавість у туристів викликають також камені з зашифрованими написами. Припускають, що написи були зроблені тамплієрами. Кажуть, що тут здійснюються бажання. Замок у Золочеві діє як відділ Львівської галереї мистецтв, тому у Вас буде чудова нагода оглянути інтер’єри та експозицію замку.

 • Огляд Старосільського замку

  Старосільський замок – пам’ятка архітектури XVI–XVII століть, і завдяки площі його вважають найбільшим замком на Львівщині. П’ятикутний оборонний замок князів Острозьких побудований у 1584–1589 роках. Був відновлений 1642 і 1654 у стилі східноєвропейського пізнього ренесансу. Займав значну площу, стіни 14–16 метрів висоти завершені аттиком, оздобленим аркатурою, а фронтони веж увінчані бароковою різьбою в камені (до нашого часу збереглося лише три вежі). Замок в Старому Селі розташований у центрі села, яке належить до стародавніх поселень і лежить неподалік літописного Звенигорода.

 • Василіанський монастир

  Побачимо один з найцікавіших в Україні храмів - Василіанський монастир. Він відомий своїм багатим стінописом, що поєднує біблійні мотиви з національно-історичними періодами країни.

 • Домініканський монастир

  Обов’язково побачимо Домініканський монастир, який будували за подобою Кафедрального собору Неаполя. У ньому збереглася старовинна ікона Божої Матері.

 • Церкви Пресвятої Трійці

  Кульмінацією знайомства з Жовквою стане відвідання видатної пам'ятки архітектури збудованої без жодного цвяха - церкви Пресвятої Трійці, внесеної до світової спадщини ЮНЕСКО.

 • Екскурсія по Підгорецькому замку

  Підгорецький замок - однин із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Замок зачинено на реставраційно-відновлювальні роботи, тому для огляду доступні лише навколишні території, фасад та костел Воздвиження святого Йосипа (з можливістю оглянути інтер’єр костелу). Костел був побудований на замовлення Вацлава Пйотра Жевуського у 1752–1766 роках як родова усипальниця.
  До замку відвідувачів вабить не лише архітектура, але й містичні історії про привид жінки (її тут називають “Білою пані”), який блукає замком.

 • Екскурсія по Свірзькому замку

  Свірзький замок - це унікальна пам’ятка оборонної архітектури XV–XVII ст. Спочатку будувався як фортеця, але після реконструкції у XVII столітті втратив свій початковий вигляд. Сучасний вигляд замок набув з середини XVII ст., з часу переходу його у власність графа О. Цетнера. За наказом графа замок був перебудований і суттєво укріплений. На території замкового парку зберігся костел, заснований у XV ст. Сучасна будівля костелу в стилі ренесансу, побудована на місці дерев’яного, походить з 1541 року. Над входом у костел і сьогодні можна побачити залишки шляхетського герба колишніх господарів. До костелу від замку вів підземний хід. Завалену частину підземного ходу можна побачити з рову, який оточує замок поблизу підіймального мосту. У внутрішньому дворі видно великий колодязь, воду з якого брали у випадку облоги.Культурно-археологічний центр складається з:
  ● археологічного музею;● музею української Першокниги Пересопницького Євангелія;● музею-скансен “Княже місто”.
  Пересопницьке Євангеліє називають книгою-феноменом. Це не лише перший відомий переклад святого письма народною мовою, не тільки шедевр рукописного мистецтва, а й символ державності. Адже саме на Пересопницькому Євангелії приймають урочисту присягу президенти України. А його батьківщиною є колись княже місто, а нині село поблизу Рівного під назвою Пересопниця. Саме тут у 1561 році монахи завершили роботу над українською Першокнигою.

18:30 – 19:30 Переїзд до міста Львів.19:30 – 22:30 Вільний час у самих колоритних рестораціях міста - Театр пива "Правда", "Реберня під Арсеналом", "Мазох-кафе", "Криївка" і т.п.22:30 – 23:00 Переїзд до готелю Поселення в готель. Відпочинок.

2 День

08:00 – 09:00 Сніданок. Виселення з готелю.09:00 – 10:00 Переїзд до міста Жовква.10:00 – 13:00 Екскурсія «Жовква – ідеальне місто».

 • Жовківський замок

  Це «місто-утопію» ми почнемо оглядати з резиденції короля Речі Посполитої - Жовківського замку - унікальної оборонної споруди епохи Ренесансу, його історія тісно переплетена з Петром І та Іваном Мазепою

 • Ринкова (Вічева) площа

  Далі пройдемо до Ринкової (Вічевої) площі, яка була свідком яскравих святкувань королів, почесних нагороджень вищими відзнаками Європи. Цікаво, що навколо неї знаходиться 55 визначних пам’яток, додасть враження можливість на собі відчути «ганебний стовп»

 • Костел Святого Лаврентія

  Відвідаємо костел Святого Лаврентія, який стоїть на пагорбі насипаному татарськими полоненими. Білокам’яна різьба на фасаді храму вразить вас своєю майстерною досконалістю.

13:00 – 14:00 Обід.14:00 – 15:00 Переїзд до міста Львів.15:00 – 19:00 Факультативна екскурсія "Дахи та підземелля Львову" (дорослі - 200 грн./діти - 130 грн.) або вільний час у самих колоритних рестораціях міста - Театр пива "Правда", "Реберня під Арсеналом", "Мазох-кафе", "Криївка" і т.п.19:00 – 23:55 Повернення до Житомира

Забронювати тур

* При бронюванні туру за 10 днів знижка 50 грн. кожному!!!

КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами зараз

Не соромтеся зв’язуватися з нами, якщо у вас виникли запитання щодо наших турів або спеціальних пропозицій.

Ми пропонуємо як групові, так і індивідуальні тури, одноденні, шкільні. Якщо у вас є особливий запит, ми будемо раді його з вами обговорити. Забронюйте наступну пригоду до міста вашої мрії!

Робочі години

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 19:00Субота - Неділя: з 10:00 до 14:00

Email

ten.rku%4025tumasko

Телефони

+38(097)-206-27-51 vіber+38(093)-306-60-75+38(067)-292-41-29